You are here

Ostale

Šah

Šah

Društvena igra šah ili dama. Za 2 igrača uzrasta 4+. Dimenzije ploče za igru 36x36 cm.

Fudbalska igra 38 cm

Stoni fudbal dimenzija 38x26x6 cm sa 12 igrača, pokretnim golmanima. Na fudbalu se nalazi semafor za prikaz rezultata.

Dubina: 6 mm
Širina: 38 mm
Težina: 251696389 g
PDV: 20 %

999RSD
Snow Adventure Frozen

Društvena igra Snow Adventure Frozen. Ko će se prvi popeti na vrh zaleđene planine, prelazeći mnoštvo prepreka i nemirnu reku? Uzbudljiva igra za 2-4 igrača, starosti 4 i više godina. Trajanje igre 15-25 minuta.

Širina: 39 mm
Težina: 251678727 g
PDV: 20 %

1.199RSD
S.O.S. Potopi brod

Društvena igra Potapljanje brodova, na postolju od kvalitetne plastike. Pakovanje pogodno za putovanja. Igra za 2 igrača starosti od 4+.

Soy Luna

Društvana igra Soy Luna. Luda igra u Luna svetu! Prvi sakupi pločice sa zadanim motivima i pobedi u zabavnoj igri koncentracije, zapažanja i brzine. Predviđeno za 3-6 igrača, starosti 8 i više godina. Trajanje igre 15-20 minuta.

Dubina: 8 mm
Težina: 251670534 g
PDV: 20 %

1.299RSD
Guess who am I-Pogodi tko sam?

Društvena igra -Pogodi ko sam. Za 2 igrača uzrasta 4+. Trajanje igre 15-20 minuta. Igra pogađanja i koncentracije. Igra se na način da igrači postave svaki sa svoje strane, likove osoba i onda pogađaju protivničku postavu. Ko prvi pogodi suparnikove likove, taj je pobednik.

Težina: 366 g
PDV: 20 %

799RSD
Fudbalska igra

9x49x27,5 cm, 2 dugmeta za ispucavanje loptice s jednog gola na drugi semafor za prikaz rezultata na baterije (3xC-nisu uključene) svetlosni i zvučni efekti

Piston Cup Cars 3

Društvena igra Piston Cup Cars 3. Vreme je za početak trke. Ko će prvi stići do cilja i postati novi šampion Piston Cup-a. Dinamična igra za 2-4 igrača starosti 4 i više godina. Trajanje igre 15-20 minuta.

Težina: 251682821 g
PDV: 20 %

1.199RSD
Èarobna zmija-slagalica

Èarobna zmija-slagalica, niz od 24 komada zglobno povezanih delova. Razne mogućnosti slaganja 3D figura. Priložen priručnik sa nekoliko primera. Ukupne dimenzije 40x2,2x1,7 cm. Odlična razbibriga i trening za mozak i prste.

Visina: 19 mm
Širina: 13 mm
Težina: 251692288 g
PDV: 20 %

399RSD
Fudbal igra 17x65x37 cm

17x65x37 cm, dinamična igra u kojoj se pločica udara sa plastičnim udaračem sa namerom da se ubaci u protivnikov gol približno 10 kartica koje se dobijaju kada se postigne pogodak u igri

Dubina: 5 mm
Širina: 75 mm
Težina: 251659540 g
PDV: 20 %

1.999RSD
Boom Boom Cars 3

Društvena igra Boom Boom Cars 3. Dobro došli u svet trka. Sakupi komplet karata i zazvoni zvoncem. Uzbudljiva igra koju odjednom igraju svi igrači. Za 2-4 igača starosti 6 i više godina. Trajanje igre 10-20 minuta.

Težina: 251691015 g
PDV: 20 %

1.499RSD

Èarobna zmija-slagalica, niz od 36 komada zglobno povezanih delova. Razne mogućnosti slaganja 3D figura. Priložen priručnik sa nekoliko primera. Ukupne dimenzije 50x2x1,4 cm. Odlična razbibriga i trening za mozak i prste.

Težina: 251696384 g
PDV: 20 %

399RSD
Niz od 4

Niz od 4

igra za 2 igrača od 4+, zahteva koncentraciju i kombinatoriku, pobednik je onaj ko prvi složi niz od 4 žetona u istoj boji (niz po horiz., vertikali i dijagonali) postolje 20x30x15 cm, 2x21 žeton za igru

Visina: 31 mm
Širina: 31 mm
Težina: 251663620 g
PDV: 20 %

699RSD
Caps Football igra

Društvena igra fudbala s čepovima. Igra se plastičnim čepovima na podlozi u obliku nogometnog igrališta. Set sadrži podlogu, 10 čepova, 2 gola, 2 golmana i uputstvo za igru. Predviđeno za 2 igrača (odjednom, inače može i više igrača-turnir), starosti 5 i više godina. Vreme trajanja igre zavisi do kojeg rezultata se igra.