You are here

Ostale

Stunning Magic Čarobnjakov set

Set mađioničarskog pribora i rekvizita neophodnih za učenje i izvođenje 50 različitih trikova. U setu se dobijaju i uputstva za izvođenje trikova.

1.900RSD
Battle Blade 8s

Battle Blade čigra s ispaljivačem. Izrađeno od kvalitetne čvrste plastike, metalni prsteni. Više vrsta. Preporučeno za uzrast 8+.

750RSD
Battle Blade

Battle Blade čigra s ispaljivačem. Izaberite svoj borbeni set i takmičite se sa svojim prijateljima. Ova čigra se može montirati na CD ili DVD disk i tako postaje još jači za borbu. Set sadrži i atraktivnu nalepnicu za disk. Izrađeno od kvalitetne čvrste plastike, metalni prsteni. Preporučeno za uzrast: 6+

490RSD
Kosarkaska igra za dvoje sa 6

Košarkaška igra za dvoje, sadrži 6 lopti. Predviđeno za decu stariju od 3 godine. Dimenzije: 86 x 31.5 x 54 cm.

2.900RSD
Battle Blade Arena

Battle Blade arena za dvoboje, 8 x 34 cm. Izrađena od kvalitetne čvrste plastike. Preporučeno za uzrast 8+.

390RSD

Battle Blade čigra s ispaljivačem i držačem ispaljivača. Izrađeno od kvalitetne čvrste plastike, metalni prsteni. Preporučeno za uzrast 8+.

950RSD
Denkoseka hvatač i 4 diska

diskovi (različiti bodovi) se slože po podu i onda se hvatačem (jo-jo princip) hvataju (magnet) i podižu sa poda - pobednik je onaj ko sakupi više bodova

490RSD
Bingo Lotto, društvena igra

Društvena igra bingo loto. Set sadrži: - plastično postolje sa bubnjem 15x30x23 cm - 48 bingo kartica sa brojevima - 90 kuglica sa brojevima Predviđeno za uzrast 6+.

1.700RSD
Denkoseka disk 3 kom

3 diska od plastike i metala

90RSD
Street Magic

Set mađioničarskog pribora i rekvizita. Za učenje i izvedbu preko 20 raznih trikova.

3.000RSD
Trik na trik džepno izdanje

Set za učenje i izvođenje 15 jednostavnih i efektnih mađioničarskih trikova. Na raspolaganju je 6 različitih vrsta setova.

490RSD
šah drveni

šah drveni

Društvena igra šah. Priložena pravila i uputstva. Ploča od drveta.

1.400RSD
Top time

Top time

23x13 cm, za 1 igrača od 6+ god. igra spretnosti i brzine (vođenje rotirajuće čigre kroz lavirint - 3 moda igre) na baterije - 2xAAA - nisu uključene LCD ekran za prikaz vremena

1.200RSD
Trik na trik zlatno izdanje

Set mađioničarskog pribora i rekvizita za učenje i izvođenje 160 različitih trikova. U setu se dobijaju i uputstva za izvođenje trikova.

3.000RSD
Fudbal igra 17x65x37 cm

17x65x37 cm, dinamična igra u kojoj se pločica udara sa plastičnim udaračem sa namerom da se ubaci u protivnikov gol približno 10 kartica koje se dobijaju kada se postigne pogodak u igri

2.900RSD
Fudbalska igra 38 cm

Stoni fudbal dimenzija 38x26x6 cm sa 12 igrača, pokretnim golmanima. Na fudbalu se nalazi semafor za prikaz rezultata.