You are here

Ostale

Kocke Puzzle 4 kom, sort

Slagalica od 4 plastične kocke veličine 4x4x4 cm, fine i precizne obrade. Preporučljivo za decu od 2-4 godine.

Niz od 4

igra za 2 igrača od 4+, zahteva koncentraciju i kombinatoriku, pobednik je onaj ko prvi složi niz od 4 žetona u istoj boji (niz po horiz., vertikali i dijagonali) postolje 20x30x15 cm, 2x21 žeton za igru

Visina: 31 mm
Širina: 31 mm
Težina: 251663620 g
PDV: 20 %

699RSD
Caps Football igra

Društvena igra fudbala s čepovima. Igra se plastičnim čepovima na podlozi u obliku nogometnog igrališta. Set sadrži podlogu, 10 čepova, 2 gola, 2 golmana i uputstvo za igru. Predviđeno za 2 igrača (odjednom, inače može i više igrača-turnir), starosti 5 i više godina. Vreme trajanja igre zavisi do kojeg rezultata se igra.

1.499RSD
Šah

Šah

Društvena igra šah ili dama. Za 2 igrača uzrasta 4+. Dimenzije ploče za igru 36x36 cm.

Visina: 26 mm
Širina: 26 mm
Težina: 433 g
PDV: 20 %

799RSD
Bingo Lotto, društvena igra

Društvena igra bingo loto. Set sadrži: - plastično postolje sa bubnjem 15x30x23 cm - 48 bingo kartica sa brojevima - 90 kuglica sa brojevima Predviđeno za uzrast 6+.

Battle Blade Arena set

Battle Blade set s arenom. Set sadrži čigra s ispaljivačem i arenu za dvoboje. Izrađeno od kvalitetne čvrste plastike, metalni prsteni. Preporučeno za uzrast 8+.

S.O.S. Potopi brod

Društvena igra Potapljanje brodova, na postolju od kvalitetne plastike. Pakovanje pogodno za putovanja. Igra za 2 igrača starosti od 4+.

Težina: 416 g
PDV: 20 %

799RSD
TMNT Foot Clan Street Fight Ga

Uzbudljiva igra za 2-4 igrača starosti 6+. Budi prvi u pronalaženju oružja i 2 komada pizze, izbegavajući Sekačeve ratnike...

Èovječe ne ljuti se

Društvena igra "Èoveče, ne ljuti se". Klasična igra za sve uzraste. Za 2-4 igrača.

Težina: 251674754 g
PDV: 20 %

799RSD
Trik na trik džepno izdanje

Set za učenje i izvođenje 15 jednostavnih i efektnih mađioničarskih trikova. Na raspolaganju je 6 različitih vrsta setova.

Stunning Magic Èarobnjakov set

Set mađioničarskog pribora i rekvizita neophodnih za učenje i izvođenje 50 različitih trikova. U setu se dobijaju i uputstva za izvođenje trikova.

Domino Cars

Društvena igra domino Cars. Popularna i uvek zanimljiva igra -domino-, s karticama oslikanim likovima iz animiranog filma Cars. Za jednog i više igrača starosti 3 i više godina. Zabavna igra za vežbanje koncentracije i taktiziranja.

Visina: 20 mm
Širina: 20 mm
Težina: 400 g
PDV: 20 %

699RSD
Amazing Magic 100 trikova

Set mađioničarskog pribora i rekvizita neophodnih za učenje i izvođenje 100 različitih trikova. U setu se dobijaju uputstva za izvođenje trikova.

Visina: 25 mm
Težina: 251680004 g
PDV: 20 %

1.499RSD
Stunning Magic Èarobnjakov šeš

Set sadrži mađioničarski šešir sa tajnom pregradom, štapić, karte i ostali pribor neophodan za izvođenje preko 70 raznih trikova. u setu se dobijaju i uputstva za izvođenje trikova.

Domino Minnie

Društvena igra domino Minnie. Popularna i uvek zanimljiva igra -domino-, s karticama oslikanim likovima iz animiranog filma Minnie. Za jednog i više igrača starosti 3 i više godina. Zabavna igra za vežbanje koncentracije i taktiziranja.

PDV: 20 %

699RSD
Trik na trik zlatno izdanje

Set mađioničarskog pribora i rekvizita za učenje i izvođenje 160 različitih trikova. U setu se dobijaju i uputstva za izvođenje trikova.

Visina: 33 mm
Širina: 47 mm
Težina: 251695113 g