Denkoseka hvatač i 4 diska

diskovi (različiti bodovi) se slože po podu i onda se hvatačem (jo-jo princip) hvataju (magnet) i podižu sa poda - pobednik je onaj ko sakupi više bodova

699RSD
Biljar igra 17x65x37 cm

Igra bilijar, 17 x 65 x 37 cm. Podloga za igru presvučena filcom. 2 plastična štapa dužine 55 cm, 16 kuglica prečnika 2 cm, izrađene od tvrde plastike. Doživljaj pravog bilijara u smanjenim dimenzijama, prilagođenim za decu starosti 4 i više godina.

2.399RSD
Denkoseka disk 3 kom

3 diska od plastike i metala

300RSD
Fudbal igra 17x65x37 cm

17x65x37 cm, dinamična igra u kojoj se pločica udara sa plastičnim udaračem sa namerom da se ubaci u protivnikov gol približno 10 kartica koje se dobijaju kada se postigne pogodak u igri

1.999RSD
Trik na trik zlatno izdanje

Set mađioničarskog pribora i rekvizita za učenje i izvođenje 160 različitih trikova. U setu se dobijaju i uputstva za izvođenje trikova.

2.999RSD
Fudbalska igra 54 cm

Stoni fudbal dimenzija 54x37x6 cm sa 22 igrača, pokretnim golmanima. Na fudbalu se nalazi semafor za prikaz rezultata.

1.599RSD
Amazing Magic 100 trikova

Set mađioničarskog pribora i rekvizita neophodnih za učenje i izvođenje 100 različitih trikova. U setu se dobijaju uputstva za izvođenje trikova.

1.499RSD
Fudbalska igra 38 cm

999RSD
Stunning Magic Èarobnjakov šeš

Set sadrži mađioničarski šešir sa tajnom pregradom, štapić, karte i ostali pribor neophodan za izvođenje preko 70 raznih trikova. u setu se dobijaju i uputstva za izvođenje trikova.

2.999RSD
Domino

Domino

Društvena igra domino. Popularna i uvek zanimljiva igra -domino-, s karticama oslikanim likovima iz šumskog sveta. Za jednog i više igrača starosti 3 i više godina. Zabavna igra za vežbanje koncentracije i taktiziranja.

699RSD
Stunning Magic Èarobnjakov set

Set mađioničarskog pribora i rekvizita neophodnih za učenje i izvođenje 50 različitih trikova. U setu se dobijaju i uputstva za izvođenje trikova.

1.999RSD
Domino Cars

Domino Cars

Društvena igra domino Cars. Popularna i uvek zanimljiva igra -domino-, s karticama oslikanim likovima iz animiranog filma Cars. Za jednog i više igrača starosti 3 i više godina. Zabavna igra za vežbanje koncentracije i taktiziranja.

699RSD
Street Magic

Set mađioničarskog pribora i rekvizita. Za učenje i izvedbu preko 20 raznih trikova.

2.999RSD
Caps Football igra

Društvena igra fudbala s čepovima. Igra se plastičnim čepovima na podlozi u obliku nogometnog igrališta. Set sadrži podlogu, 10 čepova, 2 gola, 2 golmana i uputstvo za igru. Predviđeno za 2 igrača (odjednom, inače može i više igrača-turnir), starosti 5 i više godina. Vreme trajanja igre zavisi do kojeg rezultata se igra.

1.499RSD
Trik na trik džepno izdanje

Set za učenje i izvođenje 15 jednostavnih i efektnih mađioničarskih trikova. Na raspolaganju je 6 različitih vrsta setova.

499RSD
Piston Cup Cars 3

Društvena igra Piston Cup Cars 3. Vreme je za početak trke. Ko će prvi stići do cilja i postati novi šampion Piston Cup-a. Dinamična igra za 2-4 igrača starosti 4 i više godina. Trajanje igre 15-20 minuta.