diskovi (različiti bodovi) se slože po podu i onda se hvatačem (jo-jo princip) hvataju (magnet) i podižu sa poda - pobednik je onaj ko sakupi više bodova

PDV: 20 %

599RSD
Soy Luna

Soy Luna

Društvana igra Soy Luna. Luda igra u Luna svetu! Prvi sakupi pločice sa zadanim motivima i pobedi u zabavnoj igri koncentracije, zapažanja i brzine. Predviđeno za 3-6 igrača, starosti 8 i više godina. Trajanje igre 15-20 minuta.

Top time

23x13 cm, za 1 igrača od 6+ god. igra spretnosti i brzine (vođenje rotirajuće čigre kroz lavirint - 3 moda igre) na baterije - 2xAAA - nisu uključene LCD ekran za prikaz vremena

Boom Boom Cars 3

Društvena igra Boom Boom Cars 3. Dobro došli u svet trka. Sakupi komplet karata i zazvoni zvoncem. Uzbudljiva igra koju odjednom igraju svi igrači. Za 2-4 igača starosti 6 i više godina. Trajanje igre 10-20 minuta.

Težina: 251691015 g
PDV: 20 %

1.499RSD
Amazing Magic 100 trikova

Set mađioničarskog pribora i rekvizita neophodnih za učenje i izvođenje 100 različitih trikova. U setu se dobijaju uputstva za izvođenje trikova.

Visina: 25 mm
Širina: 30 mm
Težina: 251680004 g
PDV: 20 %

1.499RSD
Trik na trik zlatno izdanje

Set mađioničarskog pribora i rekvizita za učenje i izvođenje 160 različitih trikova. U setu se dobijaju i uputstva za izvođenje trikova.

Mozaik ploča sa dodacima

Set za slaganje mozaik slika, sastoji se od plože dimenzija 16x21 cm, 192 komada bockalica raznih boja i oblika, te posudice koja zajedno sa pločom čini koferčić za spremanje bockalica. Ukupne dimenzije 18x23x4 cm.

Širina: 31 mm
Težina: 251667716 g
PDV: 20 %

650RSD
Stunning Magic Èarobnjakov šeš

Set sadrži mađioničarski šešir sa tajnom pregradom, štapić, karte i ostali pribor neophodan za izvođenje preko 70 raznih trikova. u setu se dobijaju i uputstva za izvođenje trikova.

Kocke Puzzle 4 kom, sort

Slagalica od 4 plastične kocke veličine 4x4x4 cm, fine i precizne obrade. Preporučljivo za decu od 2-4 godine.

Fudbalska igra 54 cm

Stoni fudbal dimenzija 54x37x6 cm sa 22 igrača, pokretnim golmanima. Na fudbalu se nalazi semafor za prikaz rezultata.

Fudbal igra 17x65x37 cm

17x65x37 cm, dinamična igra u kojoj se pločica udara sa plastičnim udaračem sa namerom da se ubaci u protivnikov gol približno 10 kartica koje se dobijaju kada se postigne pogodak u igri

Širina: 75 mm
Težina: 251659540 g
PDV: 20 %

1.999RSD
Biljar igra 17x65x37 cm

Igra bilijar, 17 x 65 x 37 cm. Podloga za igru presvučena filcom. 2 plastična štapa dužine 55 cm, 16 kuglica prečnika 2 cm, izrađene od tvrde plastike. Doživljaj pravog bilijara u smanjenim dimenzijama, prilagođenim za decu starosti 4 i više godina.

Širina: 76 mm
Težina: 251680788 g
PDV: 20 %

2.299RSD
TMNT Catapult Pizza  Game

TMNT Catapult Pizza Game

Dinamička igra za 2-4 igrača starosti 6+. Pobedi negativce gađajući ih komadima pizze ispaljenih iz katapulta.

Košarka

za 2 i više igrača od 4+, zabavna i dinamična igra koja zahteva preciznost i brzinu, igra se na način da se loptice ispucavaju u koš, a ugrađeni brojač broji pogotke, dimenzije 35x58x23 cm

Širina: 45 mm
Težina: 251659528 g
PDV: 20 %

1.699RSD
Ludo Frozen

Ludo Frozen

Društvena igra Èoveče ne ljuti se-Frozen. Zaigrajte ovu bezvremensku i uvek zabavnu igru za sve uzraste, na tabli oslikanoj likovima iz popularne bajke Frozen (Snežno kraljevstvo). Za 2-4 igrača od 4 godine i više.

Visina: 28 mm
Širina: 28 mm
Težina: 251674629 g