You are here

Ostale

TMNT Catapult Pizza  Game

TMNT Catapult Pizza Game

Dinamička igra za 2-4 igrača starosti 6+. Pobedi negativce gađajući ih komadima pizze ispaljenih iz katapulta.

1.700RSD
Fudbalska igra 54 cm

Stoni fudbal dimenzija 54x37x6 cm sa 22 igrača, pokretnim golmanima. Na fudbalu se nalazi semafor za prikaz rezultata.

1.600RSD
TMNT Foot Clan Street Fight Ga

Uzbudljiva igra za 2-4 igrača starosti 6+. Budi prvi u pronalaženju oružja i 2 komada pizze, izbegavajući Sekačeve ratnike...

1.400RSD
Fudbalska igra 38 cm

999RSD
Denkoseka hvatač i 4 diska

diskovi (različiti bodovi) se slože po podu i onda se hvatačem (jo-jo princip) hvataju (magnet) i podižu sa poda - pobednik je onaj ko sakupi više bodova

490RSD
Denkoseka disk 3 kom

3 diska od plastike i metala

90RSD
Trik na trik zlatno izdanje

Set mađioničarskog pribora i rekvizita za učenje i izvođenje 160 različitih trikova. U setu se dobijaju i uputstva za izvođenje trikova.

2.900RSD
Trik na trik džepno izdanje

Set za učenje i izvođenje 15 jednostavnih i efektnih mađioničarskih trikova. Na raspolaganju je 6 različitih vrsta setova.

490RSD
Battle Blade

Battle Blade čigra s ispaljivačem. Izaberite svoj borbeni set i takmičite se sa svojim prijateljima. Ova čigra se može montirati na CD ili DVD disk i tako postaje još jači za borbu. Set sadrži i atraktivnu nalepnicu za disk. Izrađeno od kvalitetne čvrste plastike, metalni prsteni. Preporučeno za uzrast: 6+

490RSD
Battle Blade  Arena set

Battle Blade Arena set

Battle Blade set s arenom. Set sadrži čigra s ispaljivačem i arenu za dvoboje. Izrađeno od kvalitetne čvrste plastike, metalni prsteni. Preporučeno za uzrast 8+.

1.400RSD
Bingo Lotto, društvena igra

Društvena igra bingo loto. Set sadrži: - plastično postolje sa bubnjem 15x30x23 cm - 48 bingo kartica sa brojevima - 90 kuglica sa brojevima Predviđeno za uzrast 6+.

950RSD
Domino

Domino

Društvena igra domino. Sastoji se od 28 pločica za igru, većih dimenzija (7x3,5x0,7 cm), pogodnih za decu mlađeg uzrasta. Predviđeno za uzrast 3+.

550RSD
Top time

Top time

23x13 cm, za 1 igrača od 6+ god. igra spretnosti i brzine (vođenje rotirajuće čigre kroz lavirint - 3 moda igre) na baterije - 2xAAA - nisu uključene LCD ekran za prikaz vremena

1.100RSD
Stunning Magic Čarobnjakov šeš

Set sadrži mađioničarski šešir sa tajnom pregradom, štapić, karte i ostali pribor neophodan za izvođenje preko 70 raznih trikova. u setu se dobijaju i uputstva za izvođenje trikova.

2.900RSD
Guess who am I-Pogodi tko sam?

Društvena igra -Pogodi ko sam. Za 2 igrača uzrasta 4+. Trajanje igre 15-20 minuta. Igra pogađanja i koncentracije. Igra se na način da igrači postave svaki sa svoje strane, likove osoba i onda pogađaju protivničku postavu. Ko prvi pogodi suparnikove likove, taj je pobednik.

790RSD
S.O.S. Potopi brod

Društvena igra Potapljanje brodova, na postolju od kvalitetne plastike. Pakovanje pogodno za putovanja. Igra za 2 igrača starosti od 4+.